Strefa-kobiety.pl Nic, co kobiece, nie jest mi obce.

Szalone nakrycie głowy made by Dior

czw, 03 wrz 2009 · Opublikowane w Dodatki i gadżety, Szafa
VN:R_U [1.9.10_1130]
Ocena: 0 (z 0 głosów)
To jest chyba po prostu mocno spóźniona kolekcja dla Hanki Bielickiej. Założę się, że uniosłaby się zachwytem i natychmiast zaopatrzyła w to, co tak podkreśla kobiecość, a o czym kobiety kompletnie zapomniały – kapelusz.
Niech będzie chwała panu Galliano za wyciągnięcie z szafy i odkurzenie kapelusza! Przed II wojną światową szanująca się kobieta nie wychodziła na ulicę bez nakrycia głowy. Kapelusz jest doskonałym uzupełnieniem stroju, równie ważnym co torebka. A jaki szyk stwarza i elegancję! Tego nie zapewni żadna fryzura, nawet najmisterniej ułożony kok. Kapelusze Diora w kolekcji haute couture na jesień i zimę 2009 są, hmm, nieco nietypowe (jak to u Diora w zwyczaju), ale z pewnością nie można im odmówić kobiecości, klasy i seksapilu. Palce lizać!
.

.

.

.

.

Powiem szczerze – ja bym w tym na ulicę nie wyszła. Lubię nakrycia głowy, ale bez przesady. Obracam się raczej w rejonie spokojnych toczków (w których mi zresztą wyjątkowo do twarzy w przeciwieństwie do beretów). W każdym razie niech któraś kobieta z ręką na sercu i czystym sumieniem powie, że nie chciałaby mieć w szafie kapelusza od Diora. Znajdzie się taka?
Wszystkie zdjęcia z polki.pl.
Słowa kluczowe: , ,

A Ty co myślisz?

Musisz się zalogować, aby móc wysyłać komentarze.